fbpx

ELITE RACE

Gotowi na coroczne zmagania?

Zima to czas, w którym możesz znakomicie przygotować się na nadchodzący sezon kolarski nie wychodząc przy tym z domu! Trenując z nowoczesnym, interaktywnym trenażerem, jak Elite Direto X, mamy możliwość zbudować przez zimne miesiące znakomitą formę na lato nie wychodząc przy tym z domu.

Co jednak, gdy brakuje nieco motywacji do domowego kręcenia kolejnych kilometrów?

Marka Elite od lat pomaga „wątpiącym” poczuć nutkę rywalizacji, organizując Elite Race! Dzięki tej inicjatywnie możesz pościgać się ze z innymi kolarzami, spotykając się w wybranych miejscach w Twojej okolicy.

Gdzie odbywa się Elite Race?

W wybranych sklepach rowerowych w całym kraju przygotowane zostaną stanowiska z najnowszymi trenażerami Elite Direto X. Weź udział w zimowym klasyku i poczuj adrenalinę towarzyszącą rywalizacji.

Lista sklepów uczestniczących w Elite Race 2019

Kiedy startuje wyścig?

Eliminacje rozpoczną się  18 listopada 2019 i potrwają aż do 29 lutego 2020. W tym czasie masz szansę zakwalifikować się do Wielkiego Finału, który odbędzie się 29 lutego (mężczyzni) i 7 marca 2020 (kobiety).

Sklepy rowerowe biorące udział w Elite Race przygotują trenażery Elite Direto X wraz z monitorami do wyświetlania trasy wyścigu. Wszyscy uczestnicy będą konkurować na tym samym wirtualnym torze.

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci voucherów wartościowych do wykorzystania w sklepie, w którym rywalizowali.

Wielki finał!

Nawet jeżeli samemu nie brałeś udziału w rywalizacji w sklepie, to możesz zmierzyć się z innymi uczestnikami jadąc wraz z nimi na Zwift!

Mężczyźni – finał 29.02:

Trzecie miejsca 10.00 – link do wydarzenia

Drugie miejsca z eliminacji: 11:00 – link do wydarzenia

Pierwsze miejsca: 12:00 – link do wydarzenia

Kobiety – finał 7 marca:

Trzecie miejsca 10.00 – link do wydarzenia

Drugie miejsca z eliminacji: 11:00 – link do wydarzenia

pierwsze miejsca: 12:00 – link do wydarzenia

Regulamin ELITE RACE 2020

Regulamin_2020