fbpx

Trenażer Elite Arion Mag

Arion Mag to nowoczesny i wydajny trenażer rolkowy, którego funkcjonalna rama wykonana jest z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki ośmiu solidnym punktom podparcia Arion Mag jest wyjątkowo stabilny nawet podczas najbardziej intensywnych sesji treningowych. Praktyczna wbudowana platforma ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Arion Mag można łatwo i szybko złożyć jednym prostym ruchem, dzięki czemu zajmuje o 50% mniej miejsca, gdy nie jest używany. Po złożeniu jest łatwy w transporcie dzięki zintegrowanemu, ergonomicznemu uchwytowi i systemowi blokowania. To idealne rozwiązanie do treningu w pomieszczeniu lub do rozgrzewki przed wyścigiem.

Innowacyjna, zintegrowana magnetyczna jednostka oporu generuje maksymalną moc 520 W przy prędkości 40 km/h. Dostępne są trzy poziomy oporu regulowane za pomocą praktycznego suwaka na ramie trenażera, co zapewnia równomierny i progresywny opór, umożliwiając w ten sposób różne rodzaje treningu, symulując zarówno płaski teren, jak i podjazdy. Magnesy neodymowe nowej generacji gwarantują możliwość osiągnięcia wysokich poziomów oporu i utrzymania stałej wydajności w czasie.

Arion Mag jest kompatybilny z wieloma typami rowerów: szosowymi, torowymi, z ostrym kołem oraz górskimi. Przednią rolkę można ustawić w 10 różnych pozycjach (dla bazy kół od 944 do 1124 mm), aby zapewnić idealną kompatybilność z rowerem, którego używasz. Całkowicie gładka powierzchnia rolek zmniejsza hałas i zużycie opon.

Arion Mag może współpracować z czujnikiem Misuro B+ wykorzystującym protokoły komunikacyjne ANT+ i Bluetooth Smart, dzięki czemu można korzystać z aplikacji My E-Training (miesięczna bezpłatna subskrypcja) oraz Kinomap. Zarządzaj sesją treningową, monitorując dane dotyczące mocy, kadencji, tętna, prędkości, czasu i dystansu. W ten sposób możesz przejść od tradycyjnych sesji treningowych po pełniejsze doświadczenie, w którym trening, gry i spotkania towarzyskie łączą się w jedno rozwiązanie.