fbpx

Trenażer Elite Arion

Lekka i wytrzymała rama modelu Arion wykonana została z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki ośmiu solidnym punktom podparcia Arion jest wyjątkowo stabilny nawet podczas najbardziej intensywnych sesji treningowych. Poręczny zintegrowany stopień ułatwia wsiadanie i zsiadanie z roweru. Arion można łatwo i szybko złożyć jednym prostym ruchem, dzięki czemu zajmuje o 50% mniej miejsca, gdy nie jest używany. Po złożeniu jest łatwy w transporcie dzięki specjalnym uchwytom umieszczonym w pobliżu zawiasów.

Z Arionem możesz trenować na różne sposoby, od łatwych przejażdżek regeneracyjnych po ciężkie treningi, po prostu używając przełożeń swojego roweru, ponieważ moc rośnie wraz z prędkością – maksymalnie 280 W przy prędkości 40 km/h. To idealne rozwiązanie do prostego treningu w pomieszczeniu lub do rozgrzewki przed wyścigiem.

Arion jest kompatybilny z wieloma typami rowerów: szosowymi, torowymi, z ostrym kołem oraz górskimi. Przednią rolkę można ustawić w 10 różnych pozycjach (dla bazy kół od 944 do 1124 mm), aby zapewnić idealną kompatybilność z rowerem, którego używasz. Całkowicie gładka powierzchnia rolek zmniejsza hałas i zużycie opon.

Arion jest kompatybilny z czujnikiem Misuro B+ wykorzystującym protokoły komunikacyjne ANT+ i Bluetooth Smart, dzięki czemu można korzystać z aplikacji My E-Training (miesięczna bezpłatna subskrypcja) oraz innymi popularnymi platformami, takimi jak TrainerRoad, The Sufferfest, Kinomap i wiele innych. Zarządzaj sesją treningową, monitorując dane dotyczące mocy, kadencji, tętna, prędkości, czasu i dystansu. W ten sposób możesz przejść od tradycyjnych sesji treningowych po pełniejsze doświadczenie, w którym trening, gry i spotkania towarzyskie łączą się w jedno rozwiązanie.